Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

klasa medyczno-sportowa

cykl kształcenia: 4 lata
przedmioty rozszerzone: biologia, chemia

Nie musisz rezygnować ze sportu, by realizować swoje marzenia o medycznym wykształceniu. Profil klasy jest atrakcyjny dla osób zainteresowanych medycyną, pielęgniarstwem, ratownictwem, kosmetologią, fizjoterapią, dietetyką oraz wychowaniem fizycznym. Intensywne zajęcia sportowe natomiast przygotują Cię do egzaminów sprawnościowych w służbach mundurowych.

ULOTKA
klasa psychologiczno-społeczna

cykl kształcenia: 4 lata
przedmioty rozszerzone: biologia, wiedza o społeczeństwie

Jeżeli interesuje Cię człowiek, jego emocje i psychika, potrafisz słuchać i wyciągać z tego wnioski, jesteś dobrym obserwatorem, cechuje Cię wrażliwość i życzliwość, to profil dla Ciebie. W tej klasie przygotujesz się na studia o kierunkach psychologia, pedagogika, biologia, dziennikarstwo i politologia.

 ULOTKA

 

Powrót do oferty szkoły

Deklaracja dostępności

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.