Z miłości do siatkówki 15 lutego 2024r. odbył się w naszej szkole I Walentynkowy Turniej Mikstów Siatkarskich.

Zawody otworzył Dyrektor Szkoły p. Waldemar Pawełczuk, życząc wszystkim wspaniałej sportowej rywalizacji. I tak też było. Był to fantastyczny i emocjonujący turniej, gdzie 20 zespołów stworzyło wyjątkową atmosferę. W trakcie turnieju rozegrano 48 meczów, które wyłoniły zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa:

Kłym Paulina  3S,  Magdziarz Mateusz  3S

Kułaj Gabriela  1S,  Różycki Krystian  1S

Bednarczyk Kamila  2S,  Zawadzki Jakub  2S

IV miejsce

Sykała Natalia  3S,  Gacki Mateusz  3S

Wszystkie pary zasłużyły na uznanie, bez względu na końcową klasyfikację. Gratulacje dla Wszystkich laughing

Po zawodach Wicedyrektor Szkoły p. Adrian Maziarczuk wręczył najlepszym zawodnikom nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze podarowane przez Piekarnie „Jutrzenka”.

Fotograf: Michał Olejarczuk  2A

Podziękowanie za pomoc w sędziowaniu dla p. Romana Blonki