Dumni jesteśmy z naszych uczniów! Klasa 2M technik programista właśnie ukończyła kurs PCAP: Programming Essentials in Python, zdobywając prestiżowy certyfikat potwierdzający ich umiejętności programistyczne. To pierwszy krok w fascynującą drogę w świecie Pythona!

Akademią Cisco w naszej szkole z dumą kieruje Pani Jolanta Czochra, która od lat przyczynia się do sukcesów naszych uczniów w dziedzinie informatyki. Certyfikaty za ukończenie kursu PCAP wręczał dyrektor szkoły, Pan Waldemar Pawełczuk, podkreślając zaangażowanie uczniów w rozwijanie kompetencji programistycznych.

Dodatkowo, uczniowie naszej szkoły mogą bezpłatnie uczestniczyć w m.in  kursie IT Essentials : PC Hardware and Software, CCNA R&S: Introduction to Networks, Introduction to Cybersecurity.

To nie tylko zdobycie wiedzy, ale także realna szansa na rozwinięcie kariery w dziedzinie IT. Zachęcamy wszystkich uczniów do zdobywania certyfikatów Cisco w naszej szkole.