Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

 

 

25 października 2023 roku odbył się pierwszy etap czternastej edycji konkursu matematycznego „MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA” organizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadpodstawowych. W etapie szkolnym udział wzięło 21 uczniów naszej szkoły klas technikum. Do drugiego etapu przeszedł Michał z klasy II M. Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a Michałowi życzymy dalszych sukcesów.

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.