Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

 

 

Dnia 10 marca 2023 roku w Tomaszowie lubelskim odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna zajęła II miejsce!

W zawodach wzięły udział cztery zespoły: I LO Hrubieszów, I LO Tomaszów lubelski, ZSP nr 2 Krasnystaw i ZSP nr 3 Zamość. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Siatkarki z naszej szkoły pokonały rywalki I LO Hrubieszów 2:0, ZSP 2 Krasnystaw 2:1 i uległy bardzo dobrze prezentującej się drużynie I LO Tomaszów lubelski 2:0 (uczennice tego zespołu na co dzień trenują w klubie i grają w Lubelskiej Lidze Wojewódzkiej).

Reprezentacja „Elektryka” wystąpiła w składzie: Kamila Dziaduszek 4S, Julia Kołcon 4S, Patrycja Kowalczyk 4S, Natalia Pura 4S, Magdalena Radoń 4S, Aleksandra Szajba 4S, Wiktoria Cis 3S, Julia Tomaszewska 3S, Sandra Torbińska 3S i Magdalena Gorzkowska 3P

 

Opiekun: Mieczysław Biernacki

Gratulacje

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.