Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

W sobotę 03 grudnia 2022 r. w ZDK odbyły się dwudzieste trzecie Grudniowe Spotkania Recytatorskie ,,Recytacje z dynamitem”. Tegoroczne wydarzenie zainspirowało ludzi twórczych, ciekawie interpretujących teksty noblistów. Przyświecało mu hasło - heroizm.

W konkursie uczestniczyli zarówno dorośli zamościanie, jak też uczniowie szkół ponadpodstawowych, mający powyżej 15 lat. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej reprezentował Gracjan Grątkowski, uczeń III a, przygotowywany przez panią Anetę Blicharz. Recytatorska interpretacja tekstu w wykonaniu Gracjana została nagrodzona przez jury wyróżnieniem.

Więcej na facebook'u

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.