Studniówka to niepowtarzalna okazja, by założyć stylowy garnitur lub ciekawą sukienkę, dobrać odpowiednią fryzurę i makijaż oraz aby zatracić się w tańcu i na moment przemienić w roztańczoną królową lub króla balu. W tym roku podczas Balu Studniówkowego będziemy po raz pierwszy w historii naszej szkoły wybierać Króla i Królową Balu. Wyboru dokona Komisja Konkursowa złożona z wychowawców klas maturalnych, grona pedagogicznego obecnego na balu oraz dyrekcja. Wyniki tego plebiscytu zostaną ogłoszone o 22.00 i wtedy ukoronujemy nowo wybranych monarchów.

Co będzie brane pod uwagę podczas wyboru Króla i Królowej Balu Studniówkowego?

• Urok osobisty
  • „Zapięcie na ostatni guzik”
  • Zaangażowanie w szaleństwa na parkiecie

Na kogo Komisja Konkursowa będzie mogła oddać głos.

Na każdego ucznia i uczennicę klasy maturalnej w ZSP nr 3. Jeden warunek osoby te muszą być obecne na Balu Studniówkowym a.d. 2022.

Jaki będzie skład Komisji Konkursowej .

W skład Komisji wejdą wychowawcy klas maturalnych, grono pedagogiczne obecne na Balu Studniówkowym oraz Dyrekcja.

W jaki sposób komisja będzie głosować?

Każdy z członków Komisji Konkursowej będzie miał dwa głosy.

1 głos w kategorii „Król Balu”

1 głos w kategorii „Królowa Balu”

Kto może zostać zwycięzcą?

Każdy uczeń i uczennica klasy maturalnej naszej szkoły, jeden warunek osoby te muszą zdobyć jak najwięcej głosów.

Co otrzymają zwycięzcy?

Jak obyczaj każe, zwycięzcy otrzymają tytuł Króla i Królowej Studniówki 2022, korony i szarfy ( Zdjęcie poniżej) . Poza tym 2 miejsca siedzące z dożywotnią rezerwacją w kąciku wypoczynkowym na pierwszym piętrze. Dodatkowo tydzień amnestii od sprawdzianów, kartkówek i pytania oczywiście po feriach.

Kiedy odbędzie się głosowanie komisji?

Komisja Konkursowa będzie obradowała między godziną 20.00 a 21.30 w trakcie Balu Studniówkowego.

Zapraszamy do zabawy.