Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Chcesz wypełnić Wniosek o przyjęcie do szkoły? - kliknij tutaj

BARDZO WAŻNE!!!

ABY WNIOSEK ZOSTAŁ POPRAWNIE ZAREJESTROWANY W SYSTEMIE NABÓR należy kliknąć przycisk WYBIERZ AKCJĘ i następnie "ZŁÓŻ WNIOSEK"!!!

W innym przypadku istnieje ryzyko, że Państwa dziecko NIE ZOSTANIE PRZYJĘTE DO ŻADNEJ SZKOŁY.

Szczegółowe informacje i instrukcję wypełniania wniosku znajdą Państwo tutaj:

I. KOMUNIKATY BIEŻĄCE

1. Kandydaci, którzy złożyli wnioski elektronicznie proszeni są o:

- złożenie w sekretariacie szkoły wersji papierowej wniosku (wydrukowanego z systemu NABÓR)  do 10 lipca 2020r. do godz.15.00 (razem ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej)

- zgłaszanie się w terminie od 15 czerwca do 14 sierpnia 2020r do sekretariatu szkoły po skierowanie na badanie profilaktyczne (dotyczy kandydatów do technikum lub szkoły branżowej)

2. Uwagi do sposobu wypełniania Wniosków

a) przy wyborze powiatu i gminy w zakładce adres zamieszkania:
    - M. Zamość zaznaczają tylko osoby zamieszkujące w Mieście Zamościu
    - osoby z gminy Zamość wybierają powiat zamojski, gmina Zamość.

b) Należy pamiętać o podaniu danych dotyczących szkoły podstawowej do której kandydat uczęszczał - jeżeli szkoły nie ma na liście, proszę wybrać zakładkę "szkoła jest z innego regionu" i wyszukać odpowiednią szkołę.

3. Terminy prób sprawności fizycznej dla Kandydatów do oddziału sportowego - kliknij tutaj

4. Skierowania na badania lekarskie dla Kandydatów do technikum lub szkoły branżowej I stopnia wydawane będą od 15 czerwca 2020 r. w sekretariacie szkoły (I - piętro, pokój 309) w godzinach od 10:00 do 14:00.
Skierowania wydawane będą jedynie Kandydatom, którzy dołączyli skan podpisanego przez Kandydata i rodzica/opiekuna Wniosku o przyjęcie do szkoły w systemie elektronicznego naboru lub posiadającym wydrukowany i podpisany wniosek ze sobą.

II. OFERTA EDUKACYJNA

III. KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

IV. REGULAMIN POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NA ROK SZKOLNY 2020/2021

V. PORADNIK KANDYDATA:

VI. WZORY DOKUMENTÓW:

Dla Kandydatów do oddziału sportowego:

Dla Kandydatów do technikum lub szkoły branżowej I stopnia:

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.