Reprezentacje Naszej Szkoły wzięły udział w Miejskiej i Rejonowej Licealidzie LA zajmując wysokie lokaty.

Dnia 01.10.2021 roku na stadionie zamojskiego OSiR odbyła się Miejska Licealiada w Lekkoatletyce chłopców i dziewcząt. Doskonale spisała się drużyna męska, która zdobyła złoty medal i tym samym wywalczyła awans na zawody rejonowe. Drużyna dziewcząt zajęła 4 miejsce. Gratulacje dla obu drużyn.

Uczestnicy: Adamczuk Aleksandra, Buczak Weronika, Dołba Damian, Dyrkacz Szymon, Gorzkowska Magdalena, Grabowska Oliwia, Kot Joanna, Kupiec Max, Lachawiec Julia, Laskowski Jakub, Maślak Zuzanna, Milczuk Monika, Muzyczka Dawid, Nawój Krzysztof, Pakuła Wiktoria, Paluch Oliwia, Pomarańska Dominika, Pomarańska Oliwia, Potocka Santina, Radoń Magdalena, Rak Łucja, Romańczuk Paweł, Rymarz Jakub, Słoma Natalia, Sobczuk Hubert, Sokołowski Kacper, Staszczuk Patrycja, Szala Maciej, Szumiło Jakub, Terlecki Piotr, Torbińska Sandra, Woźniak Łukasz, Żołnierczuk Emilia, Stawarski Paweł.

Zawody rejonowe odbyły się 7 października 2021 r. w Hrubieszowie. Męska reprezentacja Naszej Szkoły zajęła V miejsce, a drużyna I LO w Tomaszowie Lub. wygrała ten szczebel rywalizacji.

Uczestnicy: Sędłak Martin, Dyrkacz Szymon, Kamieniecki Jakub, Kupiec Max, Muzyczka Dawid, Nawój Krzysztof, Pieczykolan Dawid, Półtorak Bartłomiej, Sobczuk Hubert, Sokołowski Kacper, Stawarski Paweł, Szala Maciej, Szumiło Jakub, Woźniak Łukasz.