Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. W tym uroczystym dniu kieruję życzenia do wszystkich uczniów, a szczególne do rozpoczynających naukę w klasach pierwszych. Życzę, aby czas spędzony w szkole był źródłem inspiracji, ciekawych doświadczeń, rozwijania pasji oraz budowania przyjaznych relacji z koleżankami i kolegami. Niech edukacja stanie się przyjemnością odkrywania tego, co nieznane, a każdy podjęty przez Was wysiłek zaprocentuje dobrymi ocenami.

Najlepsze życzenia kieruję także do wszystkich nauczycieli i wychowawców. Życzę sukcesów w realizacji planów zawodowych, wytrwałości w dążeniu do celu i odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań, które towarzyszą nam na progu każdego nowego roku szkolnego. Wasz profesjonalizm i zaangażowanie są najważniejszym elementem sukcesu edukacyjnego i wychowawczego uczniów.

Drodzy Rodzice, jesteście bardzo ważną częścią społeczności szkolnej. Wasze zaangażowanie i wsparcie jest nieocenione. Życzę Państwu spokojnego roku szkolnego, abyście mogli każdego dnia cieszyć się z postępów i osiągnięć swoich dzieci.

Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom życzę dobrego zdrowia oraz bezpiecznej pracy i nauki w nowym roku szkolnym.

Ewa Bakun