Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Dnia 17 czerwca 2021 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa  w Siatkówce Plażowej w wojewódzkich półfinałach dziewcząt i chłopców.

Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Oliwia Grabowska 2Sg, Izabela Matwiejczuk 2Sg i Monika Milczuk 2Sg zajęła II miejsce pokonując w grupie drużynę ZSTiZ z Tomaszowa Lubelskiego 2:0 i przegrywając w finale po wyrównanej walce w tie-breaku 2:1 z I LO z Tomaszowa Lubelskiego.

Klasyfikacja końcowa:

• I m-ce I LO Tomaszów Lub.
  • II m-ce ZSP 3 Zamość
  • III m-ce ZSTiZ Tomaszów Lub.
  • IV m-ce III LO Zamość
  • V m-ce II LO Tomaszów Lub.

Natomiast reprezentacja chłopców w składzie: Mateusz Jabłoński 3C, Sebastian Magryta 2Tg pokonując 2:0 III LO Zamość i 2:0 II LO Tomaszów Lubelski zajęła  I miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego.

W Finale Wojewódzkiej Licealiady w Siatkówce Plażowej chłopców dnia 22 czerwca 2021 r. w Świdniku doskonale grając w dalszym etapie zawodów, chociaż w zmienionym składzie, Nasza drużyna wywalczyła tytuł wicemistrzów Lubelszczyzny.

Nasz zespół w składzie: Mateusz Bartosz 4C, Bartłomiej Dziedzic 4C i Sebastian Magryta 2Tg (Mateusz Jabłoński 3C – nieobecny z powodu egzaminu) w grupie pokonali po bardzo dobrej grze taktycznej w tie-breaku 2:1 ZSZ 2 Dęblin, 2:1 ZSE Chełm i przegrali z mocno wymagającą drużyną w finale 2:0 z ZSL Biłgoraj.