Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Rozstrzygnięcie okazało się nie lada wyzwaniem, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe i niepowtarzalne. Każda kartka pokazywała talent, pracę i wielkie serce włożone w jej stworzenie.
Choć wszystkie prace zasługują na pierwsze miejsce, po długich konsultacjach komisja konkursowa, postanowiła wyróżnić kilka osób: Kinga Łaba klasa 2P, Kinga Osuchowska klasa 2Sg, Roksana Madej klasa 2P, Rozalia Wójtowicz 2Sg, Zuzanna Maślak 2P, Agata Kaczmara klasa 2Sg (kolejność nazwisk jest przypadkowa). Wszyscy uczestnicy konkursu zastali nagrodzeni ocenami, równie pięknymi jak wykonane prace.

Zapraszam do obejrzenia galerii prac i życzę Wesołych Świąt

Anna Janiga

 

 

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.