Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

W dniu 10.11.2020 zainaugurowany został w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu esportowy projekt patriotyczno-wychowawczy “Liga Patriotów”, będący trzonem szkolnej innowacji pedagogicznej. Realizowany jest w ramach pilotażowego programu MEN “Gry komputerowe i wideo w szkołach”. W ramach projektu zostaną rozegrane tematyczne turnieje gier komputerowych łączące pasję młodych ludzi z kształtowaniem postaw patriotycznych.  

W pierwszym turnieju rozgrywanym z okazji 102 Rocznicy Odzyskania Niepodległości wzięło udział 7 klas. Reprezentanci zapoznali się z materiałami historycznymi przygotowanymi przez Panią Edytę Krasucką oraz przystąpili do gry. Zwyciężyła klasa 2M (Sebastian Cichocki, Kacper Nowosad) przed 2F (Krystian Kwaśniuk, Kacper Trochimowicz) oraz 1M (Igor Kukułowicz, Mikołaj Pióro).  
 
Wszystkich zainteresowanych uczniów ZSP3 zapraszamy do aktywnego udziału w projekcie. Kolejny turniej już w grudniu. Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu z koordynatorami: Panią Moniką Kaproń oraz Panem Radosławem Oktabą.

 

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.