Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Kandydatka na przewodniczącą SU – Jessica Buczak 2 Tg

Jestem uczennicą klasy 2Tg. Jako przewodnicząca SU starałabym się jak najlepiej reprezentować naszą szkołę szczególnie poza jej murami. Jestem dobrze zorganizowana i jeśli coś obiecam, to staram się dotrzymać słowa. Chętnie współpracuję z ludźmi, a z Waszą pomocą jestem w stanie wiele zmienić. Możecie być pewni, że nie zostawię Was z waszymi problemami. Chciałabym wprowadzić dyżury szkolne, które w jakimś stopniu pomogłyby nowym uczniom odnaleźć się w naszej szkole. Jestem otwarta na Wasze propozycje i pomysły, które wspólnie wcielimy w życie. Chcę żeby szkoła była przyjazna dla każdego. Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na przewodniczącego SU. Razem możemy zdziałać wiele i mam nadzieję, że obdarzycie mnie zaufaniem.

Jessica Buczak

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.