Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 25 sierpnia i 26 sierpnia 2020 r. zgodnie z następującym harmonogramem:

25 sierpnia 2020 r. (wtorek):
matematyka - godzina 9:00, sala 513 (oddział 2A, 3C, 3E)
witryny i aplikacje internetowe - godzina 9:00, sala 508 (oddział 4O)

26 sierpnia 2020 r. (środa):
język polski - godzina 9:00, sala 315 (oddział 2M, 3C, 3M)

W związku z obowiązującym stanem epidemii uczniów przystępujących do egzaminu poprawkowego obowiązują następujące wytyczne:

1. Do egzaminu może przystąpić wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  2. Uczeń nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sam jest objęty kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.
  3. Podczas egzaminu uczeń korzysta wyłącznie z własnych przyborów piśmienniczych oraz innych np. . linijka, cyrkiel, kalkulator. Uczniowie nie mogą wymieniać się przyborami.
  4. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką). Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły, z wyjątkiem sal egzaminacyjnych po zajęciu miejsc przez uczniów.
  5. Uczniowie – jeżeli uznają to za właściwe – mogą mieć zakryte usta i nos w trakcie egzaminu, nawet po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej.
  6. Przy wejściu do szkoły umieszczony został płyn do dezynfekcji rąk (środek na bazie alkoholu, min. 60%). Zgodnie z informacją znajdującą się przy środku dezynfekującym, każda osoba wchodząca na teren szkoły, a zatem również uczeń, który przystąpi do egzaminu poprawkowego ma obowiązek z niego skorzystać we właściwy sposób.
  7. Uczniowie są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali egzaminacyjnej. Po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej (w trakcie egzaminu) zdający ma obowiązek ponownie zakryć usta i nos, kiedy:
  • podchodzi do niego nauczyciel, aby odpowiedzieć na zadane przez niego pytanie,
  • wychodzi do toalety,
  • kończy egzamin i wychodzi z sali egzaminacyjnej.