Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Za chwilę zakończy się rok szkolny 2019/2020, który był inny niż poprzednie. Niestety, nie usłyszymy wszyscy razem w szkole ostatniego dzwonka oznajmiającego nam czas wakacji. Koronawirus pokrzyżował nam plany. Od połowy marca zajęcia w szkole zostały zawieszone i uczyliśmy się nie wychodząc z domu. Pomimo niecodziennej sytuacji ten rok szkolny był okresem wytężonej pracy, czasem wielu nowych doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Niektórzy starali się osiągnąć jak najwyższe oceny, poświęcając nauce bardzo dużo czasu. Bez względu na wyniki, wszyscy dziś świętujecie. Wasze wszystkie, nawet najmniejsze sukcesy przynoszą wielką radość nauczycielom i rodzicom, którzy każdego dnia starają się Wam pomagać i wspierać Waszą edukację. Gratuluję Wam wszystkim!!! Z każdym rokiem stajecie się mądrzejsi, nabieracie doświadczenia w drodze do dorosłości. Dziękuję za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy.

Szanowni Nauczyciele, dzięki Waszemu zaangażowaniu i determinacji nauka także na odległość przebiegała sprawnie i bez większych problemów. Każdego dnia staraliście się rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, profesjonalnie podchodzić do nowych wyzwań zawodowych. Troszczyliście się o skuteczność nauczania i wychowania naszej młodzieży. Za ten trud, poświęcenie chciałabym serdecznie podziękować i życzyć wytrwałości w kolejnych latach pracy z uczniami.

Drodzy Rodzice, nie sposób wyobrazić sobie współczesną szkołę bez Waszej obecności. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce. Państwa zaangażowanie i udział w życiu szkoły były niezwykle ważne dla całej naszej społeczności. Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami i dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo darzycie.

Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Uczniom życzę udanych i bezpiecznych wakacji. Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Bądźcie radośni i swobodni, otwarci na świat, ale jednocześnie rozważni, przewidujący, i ostrożni. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się w nowym roku szkolnym zdrowi i szczęśliwi. Budynek naszej szkoły cały czas się zmienia. Mam nadzieję, że poznacie go po wakacjach?

Do zobaczenia!

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.