13 grudnia w hali sportowej hrubieszowskiej Dwójki odbył się finał wojewódzki Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w unihokeju. Drużyny dziewcząt i chłopców hrubieszowskiego Staszica zostały mistrzami Lubelszczyzny i będą reprezentować nasz region na Mistrzostwach Polski. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła III miejsce, a nasi chłopcy uplasowali się na V pozycji. Gospodarzem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie.

Dziewczęta: Adamczuk Aleksandra, Kot Joanna, Lachawiec Julia, Maślak Zuzanna, Petela Sandra, Pomarańska Dominika, Stadnik Paulina, Świstowska Aleksandra, Wiatrzyk Kamila (op. Urszula Staszczuk).

Chłopcy: Baran Jarosław, Dołba Damian, Dyrkacz Szymon, Greszta Sebastian, Jabłoński Mateusz, Magryta Sebastian, Muzyczka Dawid, Olech Krystian, Pieczykolan Dawid (op. Danuta Najman).