Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Zamościu ogłasza konkurs na tekst do hymnu szkoły. Celem konkursu jest opracowanie i wyłonienie najlepszego tekstu hymnu przedstawiającego stuletnią historię placówki i nawiązującego do imienia patrona szkoły – Armii Krajowej oraz wartości patriotycznych – Bóg, Honor, Ojczyzna.

Muzyczne opracowanie hymnu nastąpi po wyłonieniu zwycięzcy konkursu. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia i trwa do 28 lutego 2020 r. Do udziału zachęcamy uczniów, nauczycieli, nauczycieli – emerytów, absolwentów oraz pracowników niepedagogicznych.

Spróbuj swoich sił!!!

Regulamin konkursu w załączeniu: ,,Konkurs na 100 – lecie ZSP 3 w Zamościu – hymn szkoły”

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.