Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

W dniu 02.10.2019r. w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne pt.: Piłeś? Nie jedź!

Warsztaty profilaktyczne miały za zadanie otwierać dłuższy proces pozytywnych zmian w związku z problemem alkoholowym i prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu (i innych substancji psychoaktywnych). Celem zajęć jest przekształcenie nieprawidłowych przekonań panujących wśród kandydatów na kierowców, a także pogłębienie wiedzy młodych kierowców na temat realnych konsekwencji wynikających z prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

 

Więcej informacji na stronie http://www.pilesniejedz.pl

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.