Z radością informujemy, że klip o Elektryku jest już dostępny na YouTube (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 Zamość ELEKTRYK Official Promo clip).

Zapraszamy do oglądania, pokazywania i udostępniania na portalach społecznościowych.  Pokażcie co potraficie. Film jest krótki, dynamiczny i nowoczesny.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie filmu: uczniom, nauczycielom, Dyrekcji szkoły oraz firmom patronackim.

Zdjęcia i montaż zostały wykonane przez firmę Deltapix w kwietniu i na początku maja. Projektem kierował Sylwester Babiarz. Kadry filmu były kręcone w budynku szkoły, na Krytej Pływalni, sklepie Castorama oraz stacji transformatorowej PGE Dystrybucja S.A. Zamość Janowice. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie filmu: uczniom, nauczycielom, Dyrekcji szkoły oraz firmom patronackim.