Konkurs „Wirtualne Muzeum Ignacego Paderewskiego” nasi uczniowie na podium.

13 maja 2019 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na „Wirtualne Muzeum Ignacego Paderewskiego”. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej -  Jakub Gałka i Mateusz Zwolan zajęli III miejsce. Są to uczniowie klasy II F. Przygotowanie prezentacji jest wyrazem ich kreatywności, pasji, umiejętnościami w zakresie informatyki. Praca pozwoliła im także bliżej poznać z biografię niezwykłego artysty, podziwianego przez cały świat, Polaka, patrioty, polityka.

W konkursie wzięły udział szkoły ponadgimnazjalne powiatu zamojskiego. Nagrodzone prezentacje przygotowali uczniowie z Biłgoraja(I i II miejsce) oraz naszej szkoły. Jakub Gałka i Mateusz Zwolan jako jedyni z zamojskich szkół znaleźli się na podium.

Finał konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną miał uroczysty charakter. Dla wszystkich uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Oprawę muzyczną uroczystości przygotowali dyrektorzy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu pani Alicja Słupska i pan Piotr Stopa.

Wyrazy uznania i gratulacje dla Jakuba i Mateusza.