Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Dnia 12 marca 2019 roku w hali III L.O. w Zamościu odbyła się Miejska Licealiada w koszykówce chłopców. Reprezentacja po emocjonujących meczach grupowych zajęła pierwsze miejsce w grupie i tym samym awansowała do finału tych rozgrywek. Mecz finałowy był równie emocjonujący jak mecze grupowe, po walce jednak "elektryk" musiał uznać wyższość reprezentacji III LO zajmując II miejsce w zawodach.

Skład drużyny ZSP3 Zamość: Bednarczuk Kacper, Guzowski Adam, Hejzner Tomasz, Kawka Jakub, Lachowski Bartłomiej, Ładniak Patryk, Małysz Tomasz, Pieniążek Krzysztof , Pietrusiewicz Mikołaj, Posłuszny Maciej, Siek Patryk, Wołoszyn Jakub.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.