Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

18 grudnia 2018 roku w ZSP Nr 3 odbył się maraton matematyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Wzięło w nim udział 64 tegorocznych maturzystów naszej szkoły, którzy rozwiązywali zadania z arkuszy maturalnych z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Podczas trwania maratonu został przeprowadzony konkurs, który wygrała grupa składająca się z przedstawicieli klas IV F i IV E. Uczniowie biorący udział byli bardzo zadowoleni z pracy w grupach, ilości rozwiązanych zadań i atmosfery panującej podczas pracy. Zwycięskiej grupie gratulujemy.

Opiekę nad uczniami sprawowały Małgorzata Bodys i Dorota Wróbel. 

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.