Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Integracja dla Niepodległej

 

W dniu 29.11.2018r. na dużej sali gimnastycznej odbyły się wspólne zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych. Głównym celem zajęć było wzmocnienie postawy patriotycznej uczestników, propagowanie zdrowego stylu życia, odkrywanie w sobie mocnych stron. Pierwsza konkurencja polegała na oddaniu stu strzałów do bramki – strzelały były celne . Następnym zadaniem było oddanie stu rzutów do kosza z linii rzutów osobistych - rzuty były mniej celne - nad tym elementem musimy jeszcze popracować. Na koniec przedstawiciel każdej klasy pierwszej wyrecytował tekst przedstawiający klasę w stu słowach – było super - brawa dla autorów.

 

fot. Wiktor Żołnierczuk 2A

 

Dziękujemy za zaangażowanie.

Alicja Andrzan

Adrian Maziarczuk

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.