Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

"Projekt Marzenie", czyli inicjatywa młodzieży, która ma na celu spełnić jedno z trzech marzeń dzieci z domów dziecka. Kilka dni temu naszym partnerem została pani Ewa Bakun, dyrektor ZSP nr. 3 im. Armii Krajowej w Zamościu. Do tej szkoły uczęszczają dwaj reprezentanci owego projektu, Mateusz Komajda oraz Sylwester Lenczewski. Gdy pani dyrektor usłyszała o prowadzonej przez nas akcji, z uśmiechem stwierdziła, że cieszy się, gdy jej uczniowie mają takie pomysły i chcą bezinteresownie pomagać dzieciom. Już w najbliższą sobotę zostanie spełnione jedno z nich. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook'u w celu śledzenia Naszych dlaszych postępów w realizacji marzeń dzieci. Będziemy godnie reprezentować imię naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za poparcie naszej inicjatywy!

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.