W dniu 22 czerwca 2018 roku podczas uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego 2017/2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu otrzymali certyfikaty ukończenia kursów Akademii CISCO.

Tą edycję ukończyło 39 uczniów z klas drugich technikum informatycznego, zdali oni egzaminy końcowe uzyskując tym samym certyfikat ukończenia kursu Cisco IT Essentials - PC Hardware and Software.

Natomiast 19 uczniów z klas trzecich technikum ukończyło szkolenie zaawansowane i uzyskało certyfikat ukończenia kursu Cisco CCNA Routing & Switching.

Certyfikat Cisco jest powszechnie cenionym dokumentem na rynku pracodawców branży IT w Polsce i na całym świecie.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w uzyskaniu kolejnych certyfikatów w ramach Lokalnej Akademii Cisco.