Piątek 22.Xll.2017 roku, upłynął w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu w wyjątkowo miłej i świątecznej atmosferze. W ten niepowtarzalny nastrój wyprowadzili nas uczniowie, którzy przygotowali piękne przedstawienie. Klimatyczny wystrój, śpiewane kolędy i recytowane utwory uświadomiły nam, że święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po przedstawieniach, które odbyły się na 2 i 3 lekcji głos zabrały Panie dyrektorki Ewa Bakun i Agnieszka Skowyra, podziękowały młodzieży za ich pracę i trud, życząc wszystkim wspaniałych, szczęśliwych i rodzinnych świąt. Potem uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas gdzie składali sobie życzenia i świętowali przy dobrym jedzeniu i wspólnym kolędowaniu.

fot. M. Ostrowski