Anglojęzyczny Teatr WILD WEST w naszej szkole.

20 grudnia odwiedziła naszą szkołę anglojęzyczna grupa teatralna Wild West, która wystawiła spektakl „The Night In”. Grupę Wild West tworzą Mike Marcinkowski i Piotr Malasiński, aktorzy Teatru Odwróconego w Krakowie. „The Night In” to komedia o ojcu i synu. Leo niespodziewanie umawia ojca (wdowca) na randkę w ciemno. Z początku Mark się nie zgadza, ale zmienia zdanie pod warunkiem, że syn przygotuje go do tego wyjścia. Podczas rozważania nad tym jak spotkanie będzie wyglądało, dwaj bohaterowie uczą się czegoś o życiu i o sobie nawzajem. Mark nabiera pewności siebie, a Leo zaczyna dostrzegać jakie wartości naprawdę liczą się w relacjach międzyludzkich.

Zabawne dialogi i doskonała gra aktorska sprawiły, że nasi uczniowie oglądali przedstawienie z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem, a po jego zakończeniu chętnie zadawali aktorom pytania. Była to okazja do sprawdzenia i doskonalenia umiejętności językowych, a jednocześnie wszyscy świetnie się bawili.