Uczniowie naszej szkoły odwiedzili dzisiaj zakłady RST Roztocze i WSK Tomaszów Lubelski w ramach doradztwa zawodowego. Mieli okazję naocznie przekonać się, jak zdobyta wiedza na lekcjach może być praktycznie wykorzystana w przyszłej pracy zawodowej. W trakcie wizyty mieli możliwość zapoznania się z realiami pracy w dużym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, poznania jego struktury organizacyjnej oraz doświadczenia, jakie umiejętności są kluczowe w takim środowisku.
Serdecznie dziękujemy firmie RST Roztocze za udostępnienie uczniom możliwości zwiedzenia zakładu i linii produkcyjnych. Dla naszych uczniów była to niezwykle wartościowa lekcja, a efekty wizyty z pewnością poszerzą ich horyzonty zawodowe. Wyrazili oni swój podziw dla zakładu, który zrobił na nich ogromne wrażenie.