Czwartego grudnia w ZSP Nr 3 odbył się Koncert Mikołajkowy oraz kiermasz pierniczków.

Zespół muzyczny „Pomocnicy Świętego Mikołaja” wprowadził społeczność szkolną w mikołajkowy klimat. Uczniowie i nauczyciele usłyszeli największe zimowe hity w polskiej odsłonie, m.in. Rudolf Czerwononosy, Merry Christmas Everyone oraz Jingle Bells.

Konferansjerzy tego muzycznego wydarzenia przedstawili publiczności najciekawsze wiadomości dotyczące życia Świętego Mikołaja – biskupa z Miry oraz informacje o zwyczajach mikołajkowych w innych krajach. Po koncercie uczniowie mogli zakupić pyszne ciasta na kiermaszu pierniczków. Koncert oraz kiermasz zorganizował Samorząd Uczniowski. Opiekunem kiermaszu była pani Ewa Molas oraz pani Urszula Staszczuk. Zespół muzyczny przygotował utwory pod kierownictwem pani Katarzyny Cybulskiej-Basaj oraz księdza Macieja Lewandowskiego. Samorząd Uczniowski życzy wszystkim najpiękniejszych i wymarzonych prezentów, miłości i spokoju oraz radosnej atmosfery na każdy grudniowy dzień! Szkolnemu Radiowęzłowi dziękujemy za nagłośnienie koncertu. Imprezę uwiecznił na fotografiach Michał Olejarczuk z klasy 2A.