Fot. Michał Olejarczuk kl. 1A

W tym roku obchodzimy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole w przededniu Narodowego Święta Niepodległości, odbył się uroczysty apel, połączony z ogólnopolską akcją pt. ,,Szkoła do hymnu”. Już po raz piąty społeczność naszej szkoły, w obecności pocztu sztandarowego, o godzinie 11.11 zaśpiewała Mazurka Dąbrowskiego, by razem manifestować nasz patriotyzm i przywiązanie do Ojczyzny. Właśnie w obecnym czasie, gdy za naszą wschodnią granicą toczy się wojna, wartości takie jak NIEPODLEGŁOŚĆ, POKÓJ, BÓG, HONOR, OJCZYZNA nabierają szczególnego znaczenia.

Część artystyczną zaprezentowali uczniowie z klas 2P oraz 2C wraz z wychowawcami panią Magdaleną Sak i panem Leszkiem Kozą. Oprawę muzyczną przygotowali uczniowie ze szkolnego zespołu wokalnego pod opieką pani Renaty Banach. Obsługą techniczną zajęli się uczniowie ze szkolnego radiowęzła pod nadzorem pana Grzegorza Swatowskiego.