W dniach 24 czerwca 2022 roku podczas uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego 2021/2022 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu otrzymali certyfikaty ukończenia kursu w ramach działalności Lokalnej Akademii Cisco.

Obecną edycję ukończyło 49 uczniów z klas II i III technik informatyk, zdali oni egzaminy końcowe uzyskując tym samym certyfikat ukończenia kursu Cisco IT Essentials - PC Hardware and Software i CCNA: Routing & Switching.

W obecnym roku szkolnym dyplomy otrzymali uczniowie z następujących klas:

1. IT PC Hardware and Software: 2E - 6 uczniów
  2. CCNA: Routing & Switching: 3E – 19 uczniów, 3F – 10 uczniów, 3M – 11 uczniów, 3Eg – 3 uczniów

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w uzyskaniu kolejnych certyfikatów w ramach Lokalnej Akademii Cisco.