W dniu 01.06.2022 naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze Służby Więziennej: starszy plutonowy Karol Kycko, starszy szeregowy Mateusz Synowiec oraz pies Nori. Przedstawili uczniom klasy 2F i 2E zagadnienia związane z pełniona przez nich służbą. Omówili sposoby dostania się w swoje szeregi, pokazali możliwości jakie daje ta służba oraz zachęcili do rozważenia dalszej nauki na specjalistycznej uczelni. Równie ważna była część, która dotyczyła warunków odbywania kary w zamojskich więzieniach oraz ukazania jak ważne jest, by nie łamać prawa i wpaść później z tego powodu w kłopoty. Na koniec nasi goście życzyli młodzieży, by spotkali się zawodowo jedynie jako koledzy z pracy lub na rewizycie zakładzie karnym, która planowana jest na wrzesień.