Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, dnia 19 czerwca, odwiedziły nas przedszkolaki z zamojskiego „Ziarenka”. Przyszli ze swoją wychowawczynią, panią Małgosią, […]
Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, dnia 19 czerwca, odwiedziły nas przedszkolaki z zamojskiego „Ziarenka”. Przyszli ze swoją wychowawczynią, panią Małgosią, […]