Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

     Drodzy uczniowie, nauczyciele, absolwenci i przyjaciele  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zmuszona jestem przesunąć termin naszych obchodów jubileuszowych z 25-26 września 2020 r. na 24-25 września 2021 roku. Mam nadzieję, że wspólnym wysiłkiem  przetrwamy trudny czas pandemii i w pełnym składzie spotkamy się na zorganizowanej przez nas uroczystości za rok. Dołożymy wszelkich starań, żeby możliwa była realizacja, założonych na rok 2020 wielu imprez towarzyszących jubileuszowi. Aktualna pozostaje możliwość przesyłania  swoich zdjęć z czasów szkolnych na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Z żalem przesuwam termin obchodów 100-lecia o rok, ale i z nadzieją, że więcej absolwentów będzie mogło zaszczycić nas swoją obecnością.  

Życzę wszystkim dużo zdrowia. Do zobaczenia.


Dyrektor szkoły - Ewa Bakun

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.