Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole odbędzie się 26 czerwca 2026 r.
-
- Msza Św. w kościele Matki Bożej Królowej Polski o godz. 8:00,
-
- po Mszy Św. uroczysta akademia w szkole o godz. 9:30 (Aula),
-
- następnie odbędą się spotkania z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.
|
Oddział |
Numer sali |
|
1P psych-społ/med. |
515 |
|
2P psych-społ |
105 |
|
2S sport. |
211 |
|
3P psych-społ |
407 |
|
3R psych-społ |
106 |
|
3S sport. |
208 |
|
1A el |
514 |
|
1C e |
410 |
|
1D e |
402 |
|
1F inf |
216 |
|
1M pr |
107 |
|
2A el/e |
212 |
|
2C e |
312 |
|
2E inf/pr |
411 |
|
3A el |
108 |
|
3C e |
420 |
|
3D e |
314 |
|
3E inf |
513 |
|
3F inf |
202 |
|
3M pr |
206 |
|
3K pr |
102 |
|
4A el |
313 |
|
4B e |
205 |
|
4C e |
220 |
|
4D e |
105 |
|
4E inf |
201 |
|
4F inf. |
409 |
|
4M pr |
215 |