Gala “Zamojskie Orły” – nasz uczeń z nagrodą Prezydenta Miasta

W dniu 23 czerwca 2026 odbyła się uroczysta gala “Zamojskie Orły”, na której Prezydent Zamościa wręczał najlepszym uczniom nagrody za szczególne osiągnięcia dydaktyczne, sportowe i artystyczne. Nasz uczeń Michał Jacek z klasy 4M, jako jeden z trzech zamojskich uczniów, otrzymał szczególne wyróżnienie “Optimus Optimorum roku szkolnego 2025/2026”, za piękne reprezentowanie Zamościa w konkursach ogólnopolskich i zdobycie licznych tytułów laureata, między innymi Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego, Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR, Ogólnopolskiego Konkursu “Zrozum, zalicz, zostań matematykiem”.

Galę uświetnił występ muzyczny zamojskich uczniów, wystąpienie prezydenta, radnych i przedstawicieli wydziału oświaty.

Michałowi gratulujemy sukcesów i wyróżnienia przez Prezydenta Miasta.