10 czerwca o godzinie 10.45 w auli szkolnej odbędzie szkolny finał konkursu na temat „Historia starożytnych i nowożytnych Igrzysk Olimpijskich”

W czasie nauczania on-line młodzież na lekcjach wychowania fizycznego zapoznała się z prezentacją multimedialną dotyczącą idei olimpizmu. Finał szkolny poprzedziły eliminacje klasowe, które wyłoniły najlepszych przedstawicieli z poszczególnych klas. Ostatecznie do rywalizacji finałowej zakwalifikowało się blisko 100 uczniów, którzy najlepiej odpowiedzieli na 36 pytań. Na czwartkowy finał nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali zestaw 50 pytań, które udowodnią kto najlepiej przyswoił materiał i komu najbliższa jest idea olimpizmu. Dla zwycięzców, Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Zamościu ufundowała nagrody rzeczowe.

Życzymy powodzenia.