Dnia 13 grudnia 2017 r. uczniowie klasy sportowej 1S naszej szkoły wybrali się na lodowisko na zamojskim rynku. Zainteresowanie wyjściem było duże i na Rynek Wielki udała się grupa 25 młodych „łyżwiarzy”.

Na świeżym powietrzu młodzież aktywnie uczestniczyła w realizacji programu wycieczki. Dodatkowo była to doskonała okazja do osobistego zapoznania się z jedną z dyscyplin Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które ostatnio odbywały się w Soczi. Obserwując uczniów dostrzegłam cały przekrój umiejętności od chodzenia na łyżwach po finezyjne piruety. Większość z uczestników wyjścia przekonała się, że jazda na łyżwach jest trudną technicznie dyscypliną sportu, która wymaga wielkiego nakładu pracy i samozaparcia w dążeniu do celu. Wszyscy korzystali z dobrego humoru, wspaniałej pogody i świetnej atmosfery na lodzie. Atrakcją lodowiska „pod chmurką” była także świąteczna sceneria - z choinką przed ratuszem, dekoracjami i iluminacjami świetlnymi.

Brak Wam pomysłu na spędzanie wolnego czasu? Ciekawą propozycją może być właśnie lodowisko. Tam dobra zabawa gwarantowana!!!