Uczniowie naszej szkoły wyróżniają się różnymi zdolnościami. W piątek 24 listopada ogłoszono wyniki I etapu ogólnopolskiej IV Olimpiady Wiedzy o Mediach, której organizatorem jest Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły - Kamil Szuwarski z II m - zakwalifikował się do drugiego etapu. Eliminacje okręgowe olimpiady, w których wezmą udział uczestnicy z województwa lubelskiego, odbędą się 15 grudnia 2017r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim imienia Jana Pawła II. Kamil napisał esej : „Internet jest źródłem dezinformacji”. Jury oceniało poprawność merytoryczną oraz oryginalność ujęcia tematu, a także umiejętność wyrażania własnej oceny w kwestii tematycznego zagadnienia. Opiekunem ucznia jest pani Aneta Blicharz. Życzymy Kamilowi dalszych sukcesów.