Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych na rok szkolny 2017/2018

Z dumą informujemy, iż dwóch uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu zostało uhonorowanych stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Są to Patryk Jacuniak uczeń klasy 3 E TE, w zawodzie technik informatyk oraz Patryk Chojda uczeń klasy 3 Sp LO, profil sportowy.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów to ogromne wyróżnienie. Przyznaje się je uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.