Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

W dniu 17 listopada 2023r. w siedzibie SEP w Zamościu odbył się konkurs wiedzy technicznej na temat Eksploatacja urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznej. W konkursie brali udział uczniowie z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu i Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia w Zamościu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 5C w składzie: Michał Borek, Dominik Koza, Filip Mirecki oraz Mikołaj Niemczuk. Po sprawdzeniu testów konkursu stwierdzono że drugie miejsce zajął Dominik, Michał uplasował się zaraz za podium. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zaświadczenia uczestnictwa i upominki w postaci multimetru i próbnika napięcia. 

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.