Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

Program jest realizowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3.

W ramach wsparcia otrzymaliśmy 15 000 zł (12 000 zł suma dotacji + 3 000 zł wkład własny). Otrzymane środki finansowe przeznaczymy na zakup nowości wydawniczych niebędących podręcznikami.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Podajcie autorów, tytuły książek, które polecacie, po które warto sięgnąć, a także te, które sami chcielibyście przeczytać i należałoby je zakupić do naszej biblioteki. Propozycje zgłosić można w bibliotece, wrzucić do „Pudełka Książkowych Życzeń” (oznakowane miejsca przed biblioteką i za sekretariatem szkoły) bądź poprzez formularz: https://forms.office.com/e/knXzivckGr

 

Dziękujemy za włączenie się do akcji  „Zaproponuj Książkę do Naszej Biblioteki”.

Deklaracja dostępności

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.