Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Akcja charytatywna „Pola Nadziei” ma na celu wsparcie hospicjum Santa Galla w Łabuńkach. Samorząd Uczniowski i Sekcja Wolontariatu podjęły w tym roku szkolnym szereg aktywności, aby ją wesprzeć: W październiku nasi wolontariusze uczestniczyli w sadzeniu żonkili na terenie ośrodka.

Zimą - przygotowaliśmy dwa bożonarodzeniowe kiermasze: z pierniczkami i ozdobami świątecznymi, z których dochód przekazaliśmy hospicjum. Wiosną - wolontariusze przygotowali kosze pełne symbolicznych żółtych kwiatów, aby móc podziękować wszystkim osobom, które wsparły 23 kwietnia kwestę w kościele Św. Krzyża w Zamościu. Jesteśmy dumni, że ta praca i zaangażowanie przyniosła tak wymierne efekty. Szczególne podziękowania dla wolontariuszy z klas: 1R, 2M,3S, 4C.

Deklaracja dostępności

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.