Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Dnia 18 kwietnia 2023 r. w hali OSiR w Zamościu rozegrano Turniej o Puchar Rektora Akademii Zamojskiej w Piłce Siatkowej. I miejsce dla siatkarzy i III miejsce dla siatkarek z „Elektryka”


W rozgrywkach wzięło udział dziewięć drużyn w rywalizacji mężczyzn i siedem w rywalizacji kobiet, w których wystąpiły reprezentacje: Akademii Zamojskiej oraz szkół ponadpodstawowych z Zamojszczyzny: I Społeczne LO im Unii Europejskiej w Zamościu, I LO im J. Zamoyskiego w Zamościu, III LO im C.K. Norwida w Zamościu, ZSP nr 1 w Zamościu („Ekonomik”), ZSP nr 3 im Armii Krajowej  w Zamościu („Elektryk”), ZSP nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu („Budowlanka”), ZS nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie, Technikum im. J. Zamoyskiego w Zwierzyńcu.

 

W finale kobiet - studentki Akademii Zamojskiej pokonały 2:0 III LO w Zamościu i zdobyły Puchar Rektora AZ. W meczu o trzecie miejsce siatkarki ZSP nr 3 w Zamościu pokonały ZS nr 2 w Krasnymstawie 2:0.

 W finale mężczyzn - najlepsi okazali się siatkarze ZSP nr 3 w Zamościu, którzy wygrali 2:0 z I Społecznym LO w Zamościu oraz 2:1 z III LO w Zamościu. Drugie miejsce zajęła drużyna III LO w Zamościu, która pokonała I SLO 2:1. Tym samym „Społeczniak” zajął trzecie miejsce na podium.

Puchary i medale zwycięzcom wręczył rektor Akademii Zamojskiej dr hab. Paweł Skrzydlewski.

Reprezentacja „Elektryka” wystąpiła w składzie: Kamila Dziaduszek 4S, Julia Kołcon 4S, Natalia Pura 4S, Magdalena Radoń 4S, Aleksandra Szajba 4S, Wiktoria Cis 3S, Julia Tomaszewska 3S, Sandra Torbińska 3S i Magdalena Gorzkowska 3P, Paweł Mazur 4Cg, Tomasz Kasprzyk 4Cg, Eryk Kalita 4Ag, Michał Matwij 4Ag, Sebastian Mąkal 4Ag, Wiktor Kościołko 3C, Hubert Sobczuk 4Fg i Szymon Miazga 2C

Opiekun: Mieczysław Biernacki

Gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału w turnieju, a zwycięzcom i drużynom z podium zasłużonych trofeów.

Deklaracja dostępności

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.