Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

 

Dnia 7 marca 2023 roku w Hrubieszowie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna zajęła II miejsce!

W zawodach wzięły udział trzy zespoły: I LO Hrubieszów, I LO Krasnystaw i ZSP nr 3 Zamość. W pierwszym meczu siatkarze z naszej szkoły pokonali zdecydowanie drużynę I LO Hrubieszów 2:0. Natomiast w drugim meczu grając na wysokim poziomie bardzo dobre spotkanie ulegli dobrze prezentującej się drużynie I LO Krasnystaw 2:0 (uczniowie tego zespołu na co dzień trenują w klubie i grają w Lubelskiej Lidze Wojewódzkiej).

Reprezentacja „Elektryka” wystąpiła w składzie: Paweł Mazur 4Cg, Eryk Kalita 4Ag, Michał Matwij 4Ag, Sebastian Mąkal 4Ag, Jakub Brud 4Ag, Wiktor Kościołko 3C, Damian Bernatowicz 4C, Hubert Sobczuk 4Fg i Szymon Miazga 2C

 

Opiekun: Mieczysław Biernacki

Gratulacje

Deklaracja dostępności

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.