W dniu 3 marca 2023 r. delegacja naszej szkoły wraz z Dyrektorem Waldemarem Pawełczukiem odwiedziła siedzibę Spółki PKP LHS w Zamościu.

Wizyta miała na celu złożenie podziękowania za finansowe wsparcie udziału zespołu wokalno-instrumentalnego „Muza” w gali finałowej VII Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie. Przypomnijmy, że zespół otrzymał wyróżnienie za wykonanie hymnu naszej szkoły pt. „Nasza Armia Krajowa”.

Oprócz Dyrektora szkołę reprezentowali członkowie zespołu: Lorena Stąsiek z klasy 4P i Gracjan Grątkowski z klasy 3A z opiekunem panią Renatą Banach. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a jego gospodarzem był Członek Zarządu d/s Ekonomiczno-Finansowych Pan Andrzej Skiba, na ręce którego młodzież złożyła podziękowanie. W rozmowach poruszono miedzy innymi temat wzajemnej współpracy naszej szkoły ze Spółką LHS.

Dodatkowo młodzież została obdarowana firmowymi gadżetami.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!