Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Jak co roku Instytut Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizuje cykl bezpłatnych zajęć dla maturzystów. Pogotowie Przedmaturalne z Fizyki to krótki kurs przygotowujący do egzaminu dojrzałości z fizyki na poziomie rozszerzonym. Celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy uczniów, zwrócenie uwagi na najważniejsze zagadnienia wymagane na egzaminie maturalnym i uzupełnienie ewentualnych braków. Zakres tematyczny zajęć pokrywa się w całości z wymaganiami maturalnymi, ale na tak krótkim kursie nie zostaną omówione wszystkie problemy mogące pojawić się na maturze. Pogotowie nie zastąpi systematycznej nauki, ale wspomoże naukę prowadzoną w szkole średniej.

 

UMCS przygotował dla uczniów dwa niezależne kursy

  • Pogotowie Przedmaturalne z Fizyki - forma stacjonarna

Zajęcia odbędą się w Instytucie Fizyki UMCS w Lublinie, ul Radziszewskiego 10 w dniach 16-21 stycznia 2023 (w pierwszym tygodniu ferii w województwie lubelskim).Więcej szczegółów na stronie: https://archimedes.umcs.pl/pogotowie-stacjonarne/

 

  • Pogotowie Przedmaturalne z Fizyki - forma zdalna

Cykl 10 spotkań online na platformie MS Teams odbywających się w kolejne soboty, począwszy od 21 stycznia 2023. Każde spotkanie planowane jest na ok. 2,5 godziny i podzielone zostało na 2 części: ćwiczeniową i wykładową. Więcej szczegółów na stronie: https://archimedes.umcs.pl/pogotowie-zdalne/

 

Udział w każdym z dwóch kursów jest bezpłatny, ale wymaga uprzedniej rejestracji. Rejestracja na Pogotowie Przedmaturalne z Fizyki rozpocznie się 5 stycznia 2023 roku o godzinie 8.00.

Rejestracja na zajęcia stacjonarne będzie dostępna tutaj:

https://archimedes.umcs.pl/pogotowie-stacjonarne/rejestracja/

Rejestracja na zajęcia zdalne będzie dostępna tutaj:

https://archimedes.umcs.pl/pogotowie-zdalne/rejestracja/

 

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.