Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

     Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu obchodził w 2020r. stulecie swojego istnienia. Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, jubileusz został przełożony na 2021r. Jubileusz to wspaniała okazja, aby w uroczystej atmosferze przypomnieć historię naszej placówki, spotkać obecnych i byłych pracowników szkoły, wychowawców i absolwentów oraz wspomnieć tych, którzy odeszli.

W związku z obchodami planujemy zorganizować jubileuszowy program artystyczny uświetniony muzyką w wykonaniu zespołu działającego przy ZSP Nr 3 oraz wielki bal. Uczestnicząc w tych wydarzeniach będziemy mieli możliwość pełnego przeżycia jubileuszu. Gorąco zapraszamy Państwa do śledzenia informacji i harmonogramu uroczystości, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zwracamy się z prośbą o wysyłanie swoich zdjęć z czasów szkolnych na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, klasy, roku oraz miejsca/wydarzenia, które przedstawia zdjęcie (w nazwie zdjęcia lub tytule e-maila).


Zapraszamy Komitet Organizacyjny "100 lat Elektryka"

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2022. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.