Kandydaci do oddziału sportowego !!!

Próba sprawności fizycznej odbędzie się na obiektach sportowych szkoły (duża sala gimnastyczna) w następujących terminach:

1) specjalizacja piłka nożna: 24 czerwca 2020 r.

• zbiórka i przydział szatni: godz. 14:30
  • rozpoczęcie próby: 15:00

2) specjalizacja piłka siatkowa: 25 czerwca 2020 r.

• zbiórka i przydział szatni: godz. 14:30
  • rozpoczęcie próby : 15:00

Przypominamy że Kandydaci do oddziału sportowego mają obowiązek w terminie

do 22 czerwca 2020 r. do godziny 15:00 złożyć:

• Wniosek o przyjęcie do szkoły,
  • oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o wyrażeniu zgoda na udział Kandydata w próbie sprawności fizycznej do oddziału sportowego (wzór dostępny na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja),
  • kserokopię aktualnej karty zdrowia sportowca potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez rodzica/prawnego opiekuna. Kandydat, który nie posiada karty zdrowia, podczas postępowania rekrutacyjnego posługuje się zaświadczeniem lekarskim, o którym mowa w następnym punkcie,

Życzymy powodzenia!